+372 667 9090 hestia@mooblisalong.ee

Partnerid

TOV furniture

TOV mööbel areneb kiiresti ja on olnud mööblitööstuses alates aastast 1999. Kirg loomingulisuse ja disaini vastu väljendub šikkides ja kaasaegsetes toodetes. Mood on kahe vastandliku elemendi ühtsus – tipptase ja karm, kuid praktiline trendide kujunemine. TOV-mööbel järgib seda filosoofiat. TOV mööbli stiilne disain ja igakülgne pühendumine kvaliteedile määravad mõistlikuma ja usaldusväärsema toote. Need väärtused on TOV mööblifirma nurgakivi ja edu võti.

 

http://tovfurniture.uberflip.com/i/883188-tovcatalogue-fall17-v1/0?m4=

Liisi

Liisingutegevuse alguseks loeb teenuse pakkuja  1. novembrit 1995.

AS  Koduliising omab Finantsinspektsiooni poolt välja antud krediidiandja tegevusluba tarbijakrediidi väljastamiseks.

Edukas tegutsemine tihedal ja pidevalt muutuval turul eeldab teenuse pakkujalt kliendisõbralikkust ja paindlikkust. Just sellised kriteeriumid ongi teenuse pakkuja  jaoks esmatähtsad. Aastate jooksul on kogutud vägagi soliidse kliendibaasi. Oma alalisi kliente teenindatakse erilise lugupidamise ja tähelepanuga.

http://www.liisi.ee

Tassen

TASSEN tooted said alguse animeeritud 3D karakteritena. 2006 aasta pühade hooajal saatis FIFTYEIGHT animation õnnitluskaardi lühikese animeeritud filmi näol kõigile oma klientidele. TASSEN karakterid levisid suure kiirusega ja varsti levitati seda õnnitluskaarti meili teel kui metsa tulekahju. Meeskond otsustas muuta animeeritud karakterid päris toodeteks. Nad olid õnnelikud kui 2007.aastal valmis esimene edukalt loodud toote prototüüp ja Tasseni kausid jõudsid nende kätte. Sellest ajast peale pole nad väsinud arendamast uusi tooteid ja loomast uusi funktsioone oma lahedatele karekteritele.

 

http://www.mooblisalong.ee/tootekategooria/aksessuaarid/soogilaua_esemed/

Thomasville

Thomasville on tänapäeva trendidega sammu pidav Ameerika luksusmööbli tootja. Thomasville ajalugu algas Thomasvilles, Põhja-Carolinas, 1904. Dünaamiline ja paindlik vaim aitab ettevõttel kasvatada oma äri ja säilitada juhtpositsiooni tööstuses. Tänapäeval müüakse Thomasville mööblit nii brändi enda Kodusisustuse Salongides kui ka juhtivates sõltumatudes kauplustes.

http://www.thomasville.com/

Broyhill

Kasvav, muutuv, innovatiivne – need on brändi omadused, mistõttu Broyhilli peetakse silmapaistvaks Ameerika lemmikuks mööbli tootjaks. Omades rikkalikku ajalugu ja uskudes, et kvaliteet ja väärtus ei lähe kunagi moest, Broyhill on jätkuvalt tänapäeva kodusisustuse esirinnas.

http://www.broyhillfurniture.com/

Lane

Lane mööblibränd loob mööblit pidades silmas mugavust, innovatsiooni, väärtusi ja kvaliteeti. Nad lubavad, et tunned ära Lane mööbli ja usaldad nende mööblit mis on meisterdatud pühendumuse ja kohusetundega ning investeerid Lane toodetesse oma pere ja kodu heaks. Lane lubab toota mugavat, kvaliteetset ja uuenduslikku mööblit mida tänapäeva tarbija soovib.

http://www.lanefurniture.com/

Howard Miller

Howard Miller on Meremaal, Michiganis asuv põrandakellasid ja muuid kodusisustuselemente tootev ettevõte. Võrratu teos, ületamatu kvaliteet, täiuslikkus, seda rõhutas Howard C. Miller, kui asutas firma 1926. Aastal olles 21 aasta vanune. Need väärtused kajastuvad nii toodetes kui ka inimeste töös, kes toetuvad toodete meisterdamisel  oma kunstivõimetele.

http://www.howardmiller.com/

Hekman

Peaaegu sajandi vana, Hekman on laialdaselt tunnustatud kui üks Ameerika peamisi mööblitootjaid. Hekman Furniture tunnusjoonteks on hoolikalt valitud materjalid, käsitöö tehnikaid ja pretensioonikas esitlus.

http://www.hekman.com/

ELK Group International

ELK Group Internationali ikooniline sümbol on teeninud märkimisväärselt oma klientie üle 30 aasta, peegeldades ülimat kohusetunnet, kartmatust innovatsiooni ja stiili piiride ees, julgustades kliente ennast väljendama läbi ettevõtte loodud kollektsioonide. Nende hinnatud meeskond rahvusvahelisi disainereid ja insenere on mõtte visionäärid, kes püüavad pidevalt arendada tuleviku stiile, samal ajal taaselustades mineviku pärandit.

http://www.elkgroupinternational.com/