+372 667 9090 hestia@mooblisalong.ee

Ellen DeGeneres ja Thomasville teevad koostööd!

16.02.2017

Vaata kuidas Elleni kerge isiksus ja disaini esteetika võivad saada osaks Sinu kodus.

Looduslik ja Rustikaalne

ellen_pilt_1

Pingevaba sajandi keskpaik ja  kaasaegne rustikaalsus

Tutvu terve kollektsiooniga

Kaks stiili esindavad Ellen DeGeneres’i tähelepanuväärset isikupära. Esimene, pingevaba sajandi keskpaiga stiil, ühendab endas Itaalia ja Taani mõjutusi ning põimub käsitsi valmistatud dekoratiivelementidega. Sajandi keskpaiga pehme mööbel esindab diivaneid, millel on vabalt voolav või nurgeline siluett ning tepitud istmed.  Mööbli esteetika avaldub pähklitooni puidus, mida täiendab soe viimislus ning seda kooslust aksenteerivad pronksi värvi klaas ja antiik-messingi tooni riistvara.  Kerged, põgusad kangad looduslikes toonides mõjuvad sundimatult ja lõõgastavalt.

Teine stiil esindab rustikaalset kaasaegset disaini, mis on inspireeritud Elleni armastusest Skandinaavia antiigi vastu. Rustikaalselt okslikku valget tamme ja antiikse riistvara ilu rõhutab moodne metall ja kivi. Need esemed demonstreerivad kummutatud vahtra ja tumeda tammepuidu loomulikke detaile, hõimust inspireeritud nikerdused ja unikaalne kangakujundus toovad esile Elleni iseloomu ja kollektsioonile omase mängulisuse. Rustikaalne sisutus sisaldab endas kutsuvaid profiile, pingevabasid seeliku kujulisi vorme ja Chesterfieldilikku kujundust.

Ellen_livingroom_1

SIRVI ELUTUBA

Ellen_diningroom

SIRVI SÖÖGITUBA

Ellen_bedroom

SIRVI MAGAMISTUBA

mixedstyles

 

Inspiratsioon ja koostöö

ED on elustiili bränd inspireeritud Ellen DeGeneres’i ikoonilisest stiilist, väärtustest ja iseloomust . ED julgustab tarbijad omaks võtma ning väljendama oma stiilitunnetust ja individuaalsust kõikiges. Ellen toob esile oma unikaalse nägemuse naiste rõiva- ja aksessuaaride disainis, kodu kujunduses ning lemmikloomades.

“ED on jätk minu elustiilile ning on inspireeritud minu isiksusest. ED on asjad, mida ma pean vajalikuks ja samuti asjad, mis on mängulised. See disain mida ma tahan kõigiga jagada. ”

ED_SIGNATURE2
Elleni kirg sisekujunduse, arhitektuuri ja moe vastu on teinud temast täiusliku Thomasville koostööpartneri. ED kollektsioon ühendab endas Thomasville kodusisustuse kvaliteedi ja maine ning Elleni lõõgastava disaini esteetika.

 

Partnerid